D-Smartcell başvuru

D-Smartcell başvurusu

D-Smartcell Mobil hat ile tanışmanın ilk kuralı başvuru yapmaktır. Hattınızı D-Smart yetkili satıcılardan alabileceğiniz gibi D-Smartcell online başvuru yaparak internettende alabilirsiniz.

D-Smartcell başvuru

Sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurduğunuzda mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcileri tarafınıza dönüş yaparak sizden kimlik doğrulaması yapacaktır. İşlem sonunda gerekli tarifeler, paketler ve kampanyalar size sunulur.

Seçeceğiniz paket hattınıza tanımlanarak sim kartınızla birlikte adresinize ücretsiz olarak yönlendirilir. Teslimatın ardından sözleşmeyi imzalayarak kimlik fotokopisini teslim eden abonin hattı aynı gün aktif olacaktır.

Numara taşıma başvuru

Numara taşıma işlemlerinde yeni hat aktivasyonu gibi hızlı işlem olmaz. Hattın geçişinin tamamlanması için eski GSM operatörünün onayı gerekeceğinden bu süreç 24 saat daha fazla uzun olacaktır. Normalde 1 günde yeni hat aktif olurken geçişlerde bu süre 3 günü bulabilmektedir. Sözleşme ne kadar erken imzalanırsa aktivasyon o derece hızlı olacaktır.

Geçiş başvurularında abone hattı kapanmadan geçiş işlemi tamamlana kadar eski operatörü üzerinden hizmet almaya devam eder. Geçiş yapıldığında ise SMS ile bilgi gelir ve yeni SIMKART takılarak kesinti olmadan başvuru işlemi tamamlanmış olur.